TOP “INNI”

Wspieramy to!

Zajmujemy się zwierzętami niechcianymi. Trafiają do nas koty i psy kalekie, chore, stare. Takie, których nie chce nikt. Koty leżące na poboczach dróg, psy wciśnięte w kąt kojca, przykute na zawsze łańcuchem do budy, kocięta żyjące pod stertami desek, niewidzialne koty piwniczne, przemykające ukradkiem kiedy nastaje wieczór…

Ile razy słyszymy: nie mogę, nie mam czasu, niech ktoś inny mu pomoże, nie mam warunków, niech inni się tym zajmą.Odwrócenie od nich oczu nie sprawi, że znikną. Będą dalej- tak samo cierpiące, tak samo czekające na pomoc. I ktoś pomóc musi, a przynajmniej-powinien. Dlatego właśnie INNI.

Naszą działalność opieramy wyłącznie na wolontariacie, nie mamy schroniska, przechowalni, nikt nam nie płaci za opiekę nad zwierzętami i naszych podopiecznych utrzymujemy i leczymy jedynie za pieniądze darczyńców. Mieszkają razem z nami- w naszych domach.

Zwierzęta pod naszą opieką żywimy naturalnie- czyli BARFem-bo tak jest najtaniej i najzdrowiej. Łatwo też w ten sposób dopasować odpowiednią dietę do konkretnego, chorego kota czy psa. BARFNE KOREPETYCJE wspierają INNYCH i proszą o Wasze wsparcie dla nich.

strona www Towarzystwa Ochrony Przyrody INNIlogo_inni_jpg

Bank BGŻ
74 2030 0045 1110 0000 0406 1230

1

1

1